2026.05.03-án 17 órától a Dunaharaszti Szent István-király templom (2330 Dunaharaszti, Fő út 67.) ad otthont a keresztény Imperfektum együttes Tavaszi hálaadó örömkoncertjének.

A zenekar alapítója, Gégény István, a 2003 márciusában megalakult együttes létrejöttének eredeti szándékát így fogalmazta meg:  „Ellentmondásosnak tűnhet, de a zenénkkel elsősorban az a célunk, hogy az emberekkel megszerettessük a csendet, az elmélyülést. Dalaink talán segítenek abban, hogy visszatérhessünk a szeretet forrásaihoz, meghalljuk a lelkünkben szóló hangot is”.